Makinalar

ALM-2010 Tam Otomatik Yatay Servo Sistem Flow-Pack Paketleme Makinası

ALM-2010 FUL OTOMATİK YATAY PAKETLEME VE AMBALAJ MAKİNASI


Yatay Ambalaj Makinesi, tek veya çok adetli ürünleri yatay sistemde paketlemek için tasarlanmıştır. Gıda sanayinde, Kozmetik ve Temizlik Sanayinde, Oto Sanayinde, Medikal ürünler, Elektrik malzemeleri, Mobilya aksesuarları, PVC pen sistemleri, Beyaz eşya malzemeleri, Oyuncak, Hediyelik eşya vb. ürünlerin paketlenmesinde kullanılabilir.
 
ALM-2010 Yatay ambalaj makinası sıcak yapıştırmalı sistemde selefon, porlize, polipropilen ve alüminyum lamine ambalaj malzemeleri ile çalışılabilir. Soğuk yapıştırmalı sistemde soğuk yapıştırmaya uygun tüm ambalaj malzemeleri ile çalışılabilir.
 
Makinasının ön panelindeki dokunmatik ekranından tüm ayar fonksiyonlarına ulaşma imkânı sağlanmıştır. Isı ayarları, fotosel ayarları, paket kesim boyu, dakikadaki üretim sayısı, paketlenen ürün sayısı, paketlemek istenen ürün sayısında stop gibi özellikleri ekrandan görebilir ve ayar yapabilirsiniz.Makine her türlü tarih kodlama cihazı ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Paketlenecek ürünün temas ettiği tüm yüzeyler ve gövdenin tamamı 304 kalite paslanmaz saclarla kaplıdır.